Hakkımızda

 

       31.12.2001 tarihinde Cevat ÖZDEMİR tarafından kurulan ve her geçen gün yatırımlarını arttırarak büyüyen Güven AHŞAP,22.12.2005 tarihinde kurumsal yapısını güçlendirerek GÜVEN İNŞAAT AHŞAP SAN. VE DEKORASYON TİC .LTD. ŞTİ. ünvanıyla şirketleşmiş olup, ahşap ve mobilya sektöründe yatırımlarına devam etmiştir.

 Şirketimiz kurulduğu ilk günden itibaren kaliteli hizmet anlayışından ayrılmadan kurumsal yapısını güçlendirerek ilk üretim politikasına ahşap,mobilya imalatı ile başlamıştır.Şirketimiz 2008 yılında ahşap dekorasyonla birlikte iş kapasitesini genişleterek kapı üretimine başlamış olup,yatırımlarını bir adım daha ilerletmiş ve 2012 yılından itibaren anaokulu,kreş,oklu öncesi eğitim malzemeleri ve oyuncak imalatına başlayarak ve yüksek kapasite ile üretimini sürdürmeye devam etmektedir.Bunun yanı sıra global ekonominin gereklerine uyarak 2012 yılından itibaren guventoys.com adı altında sanal mağazası ile e-ticaret sistemi hizmete açılmıştır.

Misyonumuz

     Ağaç malzemenin işlenmesi ve değerlendirilmesi alanında, teknolojinin gereklerini yerine getirebilmek, ülke ekonomisine her alanda katma değer sağlayabilmektir.

Vizyonumuz

   Şirketimizi 2015 yılında sektörün önde gelen temsilcilerinden biri olmasını ve her alanda kurumsal yapısını güçlendirmesini sağlamaktır.

 

yuva.biz
Güven Toys, okul öncesi eğitim malzemeleri imalatı © 2019
erdağTR